Gadżety reklamowe

Czasem potrzebna jest jednorazowa promocja. Najlepiej zdecydować się wtedy na tanie gadżety firmowe z nadrukiem. Do tego celu należy wybrać firmę, która wytwarza w miarę dobre rzeczy za przystępną cenę. Niekiedy możliwy jest zakup i wykonanie nadruku przez tę samą firmę, niekiedy jednak taniej jest zrobić to osobno. Zakup czystych koszulek, długopisów czy kubków nie powinien obecnie być zbyt wielkim dylematem - można bez trudu wybrać dosłownie pasujące kolory i zdecydować się na męskie i damskie zestawy.

Tanie gadżety reklamowe z nadrukiem zwykle są jednym z elementów kampanii. Mimo że w takiej sytuacji zwykle nie patrzymy na jakość, to jednakże należałoby. Nie należy gdyż zapominać o tym, że będziemy kojarzeni z tym produktem, ponieważ zdobi je logo naszego biznesu. Dlatego zadbajmy o cenę, ale również o przynajmniej minimalną trwałość takiego gadżetu.

Tanie kubki reklamowe to jedna z bardziej popularnych sposobów promocji. Dużo osób zbiera nawet tego typu gadżety, dlatego polecam się postarać. Nadruk powinien być wykonany fachowo - farba musi być bezpieczna dla zdrowia, a samo logo nie może zniknąć po pierwszym wstawieniu kubka do zmywarki. W znaczącej liczbie przypadków sprawdza się zasada: Im mniej, tym więcej i firmy decydują się na używanie dwóch, góra trzech kolorów. Polecam zdecydować się również na negatyw - jeżeli logo jest niebieskie, można kupić kubki w tym kolorze, za to nazwę firmy dać niestandardowo na biało. To da się wykorzystać dobrze wyłącznie wtedy, kiedy kompletne logo jest w jednej barwie.

Zobacz: notesy z logo.